Noclegi w Uhercach Mineralnych i okolicy

Pisząc o Uhercach Mineralnych i o jego dostępnych atrakcjach, na początek należy przedstawić dostępną bazę zarówno noclegową ->{} jak i gastronomiczną, która bez wątpienia ma wpływ na pogląd turysty na odwiedzane miejsce. Pierwszy obiekt wart uwagi położony jest w miasteczku, to domek przeznaczony dla 8 osób. Utrzymany jest w drewnianym klimatycznym stylu, na wyposażeniu jest kominek i sauna oraz aneks kuchenny. Domek oferuje zamieszkującym komfortowy wypoczynek w 3 sypialniach i salonie oraz posiada co jest bardzo rzadko spotykane aż 2 łazienki. Właściciel zachęca do przybycia do posiadłości w szczególności ze względu na swoisty urok, ciszę i możliwość czystego obcowania z naturą.

Kolejne miejsce noclegowe umiejscawiane jest w niedalekiej odległości od Uherzec (https://pl.wikipedia.org/wiki/Uherce_Mineralne) w Myszkowcach. Wierzbowy zakątek bo tak właśnie nazywa się ten obiekt, usytuowane jest ok 100 metrów od zapory wodnej i przystani żaglowej. Zakątek dysponuje 12 miejscami noclegowymi w pokojach o różnym usytuowaniu i standardzie. Na odwiedzających prócz wyposażenia w środku budynku oddano również grill i miejsce zadaszone, do wypoczynku na świeżym powietrzu, plac zabaw dla dzieci oraz parking.

Następne miejsce, które przyciąga nie tylko turystów chcących zobaczyć atrakcje, ale również gości, którzy chcą w tak urokliwym i cichym miejscu zaznać odnowy biologicznej i oddać się w ręce profesjonalistów, którzy potrafią zadbać o poprawę stanu zarówno fizycznego jak i duchowego. Solina Spa bo to o niej mowa zapewnia noclegi w pokojach o bardzo wysokim standardzie. Hotel posiada restauracje oraz kawiarnię. Oprócz zwykłych pokoi dysponuje apartamentami, salami konkurencyjnymi, gabinetami odnowy biologicznej, siłownią, sauną, basenem oraz gabinetem kosmetycznym.

Kolejne miejsce noclegowe to pokoje u Marysi, która oferuje kwatery z podstawowym wyposażeniem, ale oferujące za to produkty rolne z własnego gospodarstwa. Na zewnątrz dostępne jest miejsce grillowe i parking. Innych równie ciekawych miejsc gdzie można znaleźć przysłowiowy dach nad głową jest więcej, ale te kilka wybranych pokazuje, że miejscowość i jej okolica posiada bazę noclegową przez co zachęca do odwiedzin i spędzania wolnego czasu właśnie w tym urokliwym bieszczadzkim klimacie, gdzie bez problemu można nabrać dystansu do otaczającego nas świata.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *